Apartmány SportovníDům s pokoji a apartmány se nachází v centru Železné Rudy nedaleko areálu našeho autokempu přímo pod sjezdovkou Samoty (vyjma apartmánů Sportovní). Naši hosté jsou ubytováni na recepci v areálu kempu a po té je osobně doprovázíme k apartmánovému domu.

wubook.net                    

Apartmány se nachází v nádherném prostředí Šumavy, v části vyhlášené jako vzdušné lázně, v klidné části horského městečka Železná Ruda.

Apartmánový dům má 4 apartmány o výměře 45 - 50 m2 a 1 apartmán o výměře 70 m2. Každý apartmán má obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou, TV + SAT, WiFi internet, ložnici se dvěma lůžky a plně vybavený kuchyňský kout s elektrickým sporákem, lednicí, rychlovarnou konvicí a dalším kuchyňským vybavením. Součástí apartmánu je rovněž koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

V přízemí domu je úschovna kol nebo lyží. K domu patří vlastní uzavřené parkoviště. Návštěvníkům je k dispozici veliká zahrada o výměře cca 1.700 m2, s venkovním posezením a zahradním grilem.

Restaurace a obchody se nacházejí blízko, asi 2 minuty chůze. Rovněž veřejné dopravní prostředky jsou k dosažení pěšky, vlaková zastávka je vzdálena cca 600 m, autobus pouhých 200 m.

Tel.: +420 602 258 589

WIFI připojení

Poskytovatel
Gastrofin, s.r.o., IČ: 05440866

Kde nás najdete?

TMPL_MAPTOFIND_ALT_TEXTTMPL_MAPTOFIND_ALT_TEXT / over